افتتاح 2 پروژه مدیریت فنی و اجرایی در استان تهران

افتتاح 2 پروژه مدیریت فنی و اجرایی در استان تهرانبه گزارش طرح و نقش سازان به نقل از   گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه‌وشهرسازی استان تهران عملیات اجرای پروژه مجتمع بهزیستی و مجتمع فرهنگی – هنری شهرستان قدس که به همت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به اتمام رسید و با حضور مسئولان استانداری تهران و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افتتاح شد.

محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، گفت: پروژه بهزیستی در مجموع ٢ میلیارد تومان اعتبار داشت که تاکنون یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان پول پیمانکار پرداخت شده است. , در سال ٩٦ نیزمقرر شد ٤٥٣ میلیون تومان اعتبار از سوی استانداری و فرماندار کمک شود که البته این امر محقق نشده است.

وی با بیان اینکه این پروژه یکی از مهمترین طرح‌های شهرستان قدس در جهت استفاده راحت و کارامد برای معلولان و مددجویان است، افزود: کلیه مباحث مقاوم سازی و طراحی مناسب جهت اقشار هدف (معلولان) رعایت شده است.

محمدزاده افزود: این مجتمع با ٤٠ نفر کارمند به ٣٠٠ زن سرپرست خانوار و قریب به ٣٠٠٠ نفر معلول و مدد جو خدمت رسانی می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه به ساخت پروژه مجتمع فرهنگی – هنری قدس اشاره کرد و گفت: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ٣/٣ میلیارد تومان انجام شد. نمای این پروژه بر مبنای معماری ایرانی – اسلامی طراحی شده است و همچنین در اجرا تمامی اصول مطابق با نشریه ٥٥ رعایت شده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *