اولین پوستر و آنونس «لاوراتوار» رونمایی شد

به گزارش طرح و نقش سازان به نقل از ایسنا، احسان رضازاده طراحی این پوستر و لوگوی فیلم را برعهده دارد که به زودی پوستر دیگری نیز برای این فیلم طراحی و منتشر خواهد شد.

همچنین برای اولین در آنونس فیلم  از پلان‌های فیلم استفاده نشده و تصاویر تنها برای این آنونس به تازگی فیلمبرداری شده است. به زودی آنونسی با تصاویر فیلم نیز طراحی و منتشر خواهد شد.

این مستند هایبرید و استودیویی با نگاهی روانشناسانه و خودبیان‌گر به موضوع رابطه، عشق و زندگی زناشویی می‌پردازد و با ترکیب امر واقعی و پرفورمنس‌آرت، سعی  در به چالش کشیدن فرم و اجرا در سینمای مستند دارد .

این مستند پرفورماتیو با به کارگیری متفاوت فیلمهای آرشیوی و مصاحبه و با اجرای آبان عسکری و محمد کارت در تابستان ٩٦ تولید شد.

از عوامل اصلی “لاوراتوار” می‌توان به مدیرفیلمبرداری: محمد حدادی، فیلمبردار  : جواد رزاقی‌زاده / تدوین : علی همراز ، محسن محمدی / صداگذار: آرش قاسمی/ آهنگساز: آنکیدو دارش/ کالریست: حمیدرضافطوره‌چیان و سیندخت رحیمیان/ طراح صحنه و لباس : علی همراز / دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز : بهراد عباسی / طراح گریم : پدرام زرگر/ نویسنده گفتار متن : علی همراز ، آبان عسکری / گروه دراماتورژی : سارا فرهپور ، فهیمه شرفی ،  آرمان آریانسب ، بهراد عباسی ، علی همراز / طراح گرافیک : احسان رضا زاده / مدیرصحنه : مهرداد خانی / مدیرتولید و تدارکات : مهدی محمد گنجی ، اشاره کرد.

نمایش این فیلم در یازدهمین جشنواره سینماحقیقت از ۱۹ تا ۲۶ آذرماه درپردیس سینمای چارسو خواهد بود.

انتهای پیام

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *