تئوری ناآشنا!

تئوری ناآشنا!به گزارش طرح و نقش سازان به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،حسام الدین برومند در یادداشتی نوشت: هنر منحصر بفردی است که جماعتی بدون اطلاع از ابعاد یک پرونده قضایی و ماوقع یک رخداد به صراحت نظر می دهند، حکم صادر می کنند و حتی بعضا از خود تئوری و دکترین تولید می نمایند!   در سابقه و کارنامه آن‌ها مواردی هست که نشان می‌دهد یکی از این جماعت، فلان مفسد اقتصادی را که بعد‌ها حکم اعدامش طبق قانون اجرا شد را نخبه و کارآفرین لقب داد. دیگری فلان دانه درشت را مظلوم و خدوم مردم جا زد. آن یکی فلان گیرنده حقوق نجومی را ذخیره نظام معرفی کرد.

ازسوی دیگر؛ در امتداد این هنرنمایی ها، برخی هم تلاش کردند فلان مجرم امنیتی و بهمان جاسوس را خبرنگار و روزنامه نگار یا فعال سیاسی و مدنی به افکار عمومی قالب کنند و این داستان گویا ادامه دارد.

این بار در مورد پرونده کاووس سیدامامی، برخی پیش از معلوم شدن تحقیقات اولیه، این تئوری ناآشنا را پیش کشیده اند که:” نه جامعه شناسان دین خودکشی می‌کنند نه حامیان حیات وحش”. اکنون بهتر است سخنان دیروز دادستان تهران درباره جزئیات تکان دهنده دستگیری یک شبکه جاسوسی از همکاری با سیا و موساد به دقت خوانده شود، مخصوصا آنجایی که رصد وجاسوسی از پایگاه‌های موشکی در پوشش فعالیت‌های زیست محیطی صورت می‌گرفته است. آیا این‌ها فعال محیط زیست بوده اند؟!  

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *