فولادوند: رویکرد این جشنواره کارآفرینی است

به گزارش طرح و نقش سازان به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش‌‌آموزان پسر برگزیده سراسر کشور صبح امروز در سالن پوریای ولی اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شد.
عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این مراسم اظهار کرد: حدود ۶ میلیون نفر در مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌‌آموزان شرکت کردند و از امروز بخش نهایی پسران آغاز می‌شود.
وی به رویکرد این مسابقات اشاره کرد و افزود: رویکرد سی و ششمین مسابقات فرهنگی و هنری دانش‌‌آموزان، مهارت آفرینی و کارآفرینی است.
فولادوند با بیان اینکه دانش‌‌آموزان در ۵۰ رشته در این مسابقات شرکت کردند، ادامه داد: رشته‌های این مسابقاتشامل ادبی و پژوهشی(شعر، داستان نویسی، مقاله پژوهشی، کتابخوانی و نقد ادبی)، رسانه و فضای مجازی (وبلاگ نویسی، نشریه الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای) و هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه(تئاتر صحنه‌ای، تئاتر عروسکی، نمایشنامه خوانی، نقالی و فیلم کوتاه)، هنرهای دستی و تجسمی( نساجی، سفال و سرامیک، حجم‌سازی، طراحی، آبگینه، خوشنویسی، نگارگری)، هنرهای معاصر( نقد هنری، طراحی، نقاشی، کاریکاتور، عکاسی، گرافیک، تصویرسازی و پوستر) و هنرهای آوایی( سرود گروهی، سرود همگانی، تکنوازی، هم‌نوازی، تک‌خوانی) است.
وی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری مسابقات، ۳۰ کارگاه با حضور اساتید مجرب برای افزایش دانش و اطلاعات دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *