قم| برنامه هنری "مشق ضیافت" در قم برگزار می‌شود

قاسم بابایی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از برگزاری برنامه هنری "مشق ضیافت" خبر داد و اظهار داشت: انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان قم به همت سازمان بسیج هنرمندان استان ضیافت هنری با حضور خوشنویسان قمی در ماه رمضان برگزار می‌کند.

وی افزود: برنامه "مشق ضیافت" هر روز پس از اقامه نماز ظهر و عصر در حاشیه مراسم باشکوه جزء خوانی قرآن کریم در حرم حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود و خوشنویسان قمی در این برنامه به خطاطی آیات قرآنی که در آن روز قرائت می‌شود می‌پردازند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم تصریح کرد: یکی از برنامه‌های بسیج هنرمندان استان در این خصوص استفاده از ظرفیت هنر نگارگری در کنار آثار خوشنویسی است، در پایان ماه رمضان 30 تابلو خوشنویسی از آیات قرآن کریم همراه با نگارگری تولید می‌شود.

بابایی ادامه داد: پس از اتمام ماه مبارک رمضان نیز قرار است نمایشگاهی تحت عنوان "مشق ضیافت" در یکی از گالری‌های استان قم برپا شود.

وی خاطر نشان کرد: هنرمندانی که تمایل به همکاری با انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان استان و شرکت در این ضیافت هنری را دارند می‌توانند به سازمان بسیج هنرمندان قم واقع در خیابان عمار یاسر بلوار تعاون مجتمع ادارات ساختمان 9 دی طبقه نخست مراجعه کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *