گالری‌گردی در نفس‌های به شماره افتاده پاییز 96

گالری هایی که در هفته اول دی ماه برپاست

به گزارش طرح و نقش سازان به نقل از خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که سبب آرامش روح انسان می‌شود. برای همین پیشنهاد گالری‌گردی را در طول هفته برای شما داریم که در اینجا به معرفی اجمالی برخی از آنها می‌پردازیم.

گالری تم

جمعی از هنرمندان از جمله سمانه آریا والا، مهسا امین زاده، مونا ارباسی، شهره امیراحمدی، آتوسا بیضاپور، فاطمه بیات، پریوش پیری خانقاه، مهناز پورولی، روحا تیموری، آرزو جباری، مریم حقیقی خواه، مرجان خرم‌گل‌کاران، علی زندی شفق، رزا زرشناس، ناصر شاکری، شهرزاد شیرزاد، هانی شرار، سوسن شریفی، الهام طاهایی، روشنک فکور، فاطمه سادات فضایل اردکانی، پروین فتاحی، مهسا قاسمی، جهانگیر کاظمی، هاشم کلانتر، سمانه گروسی، امیر تیمور گلزاده، افسانه مسگرزاده، هانی نجم، فهیمه نوروزی و جهان یعقوبی آثار خود را در این گالری از یکم تا هفتم دی ماه سال جاری عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری تم مراجعه کنند.

نگارخانه کاوه

مسعود جبارنیا آثار خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه کاوه مراجعه کنند.

گالری ایوان

مریم زندی عکس های خود را در این گالری از یکم تا هشتم دی ماه عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری ایوان مراجعه کنند.

گالری شلمان

علی آزاد آثار خط خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری شلمان مراجعه کنند.

گالری سیحون دو

ازاده حسینی حجم های کاغذی خود را در این گالری از یکم تا سیزدهم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری سیحون دو مراجعه کنند.

نگارخانه والی

کامران کوهستانی آثار نقاشی خط خود را در این گالری از یکم تا دوازدهم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه والی مراجعه کنند.

نگارخانه کبیری

امیرحسین مدرس و بهار بهاردوست آثار خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه کبیری مراجعه کنند.

گالری ایده پارسی

نفیسه صالحی نقاشی های خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری ایده پارسی مراجعه کنند.

گالری هما

امیر ناصر اخلاقی آثار خود را در این گالری از یکم تا دوازدهم دی ماه سال جاری عرضه می کند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری هما مراجعه کنند.  هنرمند جوانی که به دلیل تجربه های بین المللی، رویکردهای متفاوت نسبت به مدیوم نقاشی داشته است.

گالری شکوه

محمود رهبران، احمد احمدی و یادگار خیام آثار خطاطی خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری شکوه مراجعه کنند.

نگارخانه نگر

گیلدا هاشم زاده، نغمه ایژگی، مهرنوش ساوری، زهرا موسوی، فاطمه ستاره، زهرا موسوی، شهرزاد کردبیگی، مریم فرمنی، حوریه ارشاد نیا، فهیم شریفی، بهاره روحبخش، فاطمه خندان،ریحانه رحیمی نژاد، زهرا ستاره، الهه جم، امینه جم، اسدالله آهنی، بهاره خزری و فاطمه کاظموف نقاشی های خود را در این گالری از یکم تا ششم دی ماه سال جاری عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه نگر مراجعه کنند.

گالری سایه

انیما احتیاط، ریحانه امید قائمی، نغمه فکورزاده و محمود مکتبی آثار خود را در این گالری از یکم تا نوزدهم سال جاری آثار خود را در این گالری عرضه می کنند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری سایه مراجعه کنند.

 

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *